Proboszczowie

Edytowano: 2012-03-18 12:55:35

ks. Kazimierz Rolewski odprawił 25.12.1921 r. pierwszą Mszę Św. w szkole we wsi Dębiec

1

Ks. Szymon Dreszler

administrator

03.09.1924 r.

01.08.1928 r.

2

ks. Stanisław Koźlik

proboszcz

01.09.1928 r.

31.08.1930 r.

3

ks. Witold Paulus

proboszcz

01.09.1930 r.

01.02.1934 r.

4

ks. Wojciech Owczarczak

proboszcz

01.02.1934 r.

08.03.1943 r. (zmarł w Dachau)

5

ks. kan. Józef Szymkowiak

proboszcz

22.02.1945 r.

30.06.1983 r.

6

ks. prałat Stanisław Wojtaszek

proboszcz,

01.07.1983 r.

01.07.2011 r.

7

ks. Marek Matyba

proboszcz

02.07.2011 r.

 

 

Msza Św.

DNI POWSZEDNIE (Pn-Pt):   

700,   800

       1730,  1830

 

SOBOTA: 

700,   800

       1900Msza z Niedzieli

  

NIEDZIELA:

     700

     845

   1000  SUMA

   1115  Msza z udziałem dzieci

   1230

   1900  Msza z udziałem młodzieży

 

w czerwcu, lipcu i sierpniu 2100