25. Niedziela Zwykła – 24.09.2023
24.09 – 01.10.2023 r.
Dzisiaj
- Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
w poniedziałek
- tradycyjna pielgrzymka do Lichenia, koszt 50 zł, wyjazd o g. 8.00, a powrót w godzinach popołudniowych – zapisy w zakrystii.
we wtorek
- Po Mszy św. o godz. 17.30 różaniec w intencji małżeństw i rodzin.
- Msza św. zbiorowa za żywych o godz. 18.30, po Mszy św. krąg biblijny.
w środę
- Nowenna rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.
- spotkanie wszystkich Rodziców dzieci I komunijnych będzie w kościele po Mszy św. o g. 18.30 – będzie można zakupić różańce i książeczki.
w czwartek
- cicha adoracja od 7.30 – 17.30.
w piątek
- święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
w sobotę
- od g. 18.00 okazja do spowiedzi świętej i adoracja.
W przyszłą niedzielę
- Dzień Misyjny Sióstr Zakonnych.
- Wymiana tajemnic i spotkanie zelatorek w domu katechetycznym po Mszy św. o godz. 7:00,
- nabożeństwo różańcowe o g. 18.30.
Pozostałe ogłoszenia
- Dziękujemy za ofiary złożone na Syrię – zebrano 2840 zł , na KUL, WT UAM i szkoły katolickie 931 zł.
- W m- cu wrześniu w poniedziałki, czwartki i piątki o g.18:00 Wspólnota Żywego Różańca Pań zaprasza na modlitwę różańcową w intencji pokoju w Europie i na świecie.
- Młodzież z klasy 7 i 8 szkoły podstawowej, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę 27.09.2023 r. o godz. 19:15 w salce w domu katechetycznym.
- Młodzież i studentów zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 19:00. W niedzielę 1.10.2023 r. będziemy modlili się w intencji studentów i na końcu Mszy będzie indywidualne błogosławieństwo na początek nowego roku akademickiego.
- Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy modlitwę w int. mieszkańców naszej parafii. Na początek będziemy się modlić za naszych duszpasterzy oraz mieszkańców z ul: 28 Czerwca 1956r, Akacjowej i Bielskiej. Zapraszamy do wzmożonej obecności i modlitwy tych mieszańców na codziennych Mszach św. i adoracjach czwartkowych.
- Nabożeństwa różańcowe w październiku od poniedziałku do piątku o g. 18.00, w sobotę i niedziele o 18.30. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 17.00,
- Poświęcenie różańców dla dzieci I komunijnych podczas nabożeństw różańcowych w poniedziałek 2.10 – SP 84, we wtorek 3.10 – SP 21, w środę 4.10 – SP 79,
- Trwa peregrynacja Ikony MB Częstochowskiej, zachęcamy do zaproszenia Maryi do naszych Rodzin. Termin wcześniej uzgadniamy w zakrystii.
- Zapraszamy do kiosku pod chórem, gdzie można zakupić między innymi prasę katolicką.
- Rekolekcje w Zaniemyślu odbędą się 2-5 października br. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym,. Osoby zapisane prosimy o uzupełnienie wpłaty do całkowitych kosztów czyli do 465 zł .Wyjazd sprzed kościoła w poniedziałek 2-go października o g.14:00
Harmonogram modlitwy za wspólnotę parafialną Świętej Trójcy na Dębcu 2023/2024
1/ 01.10.-07.10. za naszych Duszpasterzy oraz ulice: 28 Czerwca 1956 r., Akacjowa, Bielska
2/ 08.10.-14.10 ulice: Bławatkowa, Błotna, Bohuszewiczówny
3/ 15.10.- 21.10 ulice: Brzozowa, Cedrowa, Chabrowa
4/ 22.10.-28.10 ulice: Chmielna, Cieszyńska, Cisowa
5/ 29.10.04.11 ulice: Cyprysowa, Czechosłowacka, Czeremchowa
6/ 05.11.-11.11. ulice: Czereśniowa, Dębowa, Drużynowa,
7/ 12.11.-18.11. ulice: Głogowa, Głazowa, Goleszowska,
8/ 19.11.-25.11. ulice: Górecka,Grabowa, Gruszkowa,
9/ 26.11.-02.12. ulice: Grzybowa, Jabłonkowska, Jałowcowa
10/ 03.12.-09.12. ulice: Jarzębowa, Jaśminowa, Jaworowa
11/ 10.12.-16.12. ulice: Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa
12/ 17.12.-23.12. ulice: Kamienna, Klonowa, Kobylińska
13/ 24.12.-30.12. ulice: Konarowa, Konwaliowa, Korzenna
14/ 31.12.-06.01. ulice: Ku Dębinie, Lumumby, Łozowa
15/ 07.01.-13.01. ulice: Makowa, Malinowa, Mała
16/ 14.01.-20.01. ulice: Maszynowa, Modrakowa, Modrzewiowa
17/ 21.01.-27.01. ulice: Morelowa, Niedbalskiego, Nizinna
18/ 28.01.-03.02. ulice: Nowakowskiego, Obrzeże, Olchowa
19/ 04.02.-10.02. ulice: Opolska, Osinowa, Podmokła
20/ 11.02.-17.02. ulice: Południowa, Przełęcz, Przełom
21/ 18.02.-24.02. ulice: Przesmyk, Przybylskiego, Racjonalizatorów
22/ 25.02.-02.03. ulice: Rejewskiego, Rozmarynowa, Rydzyńska
23/ 03.03.-09.03. ulice: Sosnowa, Stobrawska, Sucharskiego
24/ 10.03.-16.03. ulice: Śliwkowa, Świerkowa, Św. Szczepana
25/ 17.03.-23.03. ulice: Tarczowa, Tarninowa, Ułaszyna
26/ 24.03.-30.03. ulice: Ustrońska, Wiklinowa, Zwrotnicza
1/ 01.10.-07.10. za naszych Duszpasterzy oraz ulice: 28 Czerwca 1956 r., Akacjowa, Bielska
2/ 08.10.-14.10 ulice: Bławatkowa, Błotna, Bohuszewiczówny
3/ 15.10.- 21.10 ulice: Brzozowa, Cedrowa, Chabrowa
4/ 22.10.-28.10 ulice: Chmielna, Cieszyńska, Cisowa
5/ 29.10.04.11 ulice: Cyprysowa, Czechosłowacka, Czeremchowa
6/ 05.11.-11.11. ulice: Czereśniowa, Dębowa, Drużynowa,
7/ 12.11.-18.11. ulice: Głogowa, Głazowa, Goleszowska,
8/ 19.11.-25.11. ulice: Górecka,Grabowa, Gruszkowa,
9/ 26.11.-02.12. ulice: Grzybowa, Jabłonkowska, Jałowcowa
10/ 03.12.-09.12. ulice: Jarzębowa, Jaśminowa, Jaworowa
11/ 10.12.-16.12. ulice: Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa
12/ 17.12.-23.12. ulice: Kamienna, Klonowa, Kobylińska
13/ 24.12.-30.12. ulice: Konarowa, Konwaliowa, Korzenna
14/ 31.12.-06.01. ulice: Ku Dębinie, Lumumby, Łozowa
15/ 07.01.-13.01. ulice: Makowa, Malinowa, Mała
16/ 14.01.-20.01. ulice: Maszynowa, Modrakowa, Modrzewiowa
17/ 21.01.-27.01. ulice: Morelowa, Niedbalskiego, Nizinna
18/ 28.01.-03.02. ulice: Nowakowskiego, Obrzeże, Olchowa
19/ 04.02.-10.02. ulice: Opolska, Osinowa, Podmokła
20/ 11.02.-17.02. ulice: Południowa, Przełęcz, Przełom
21/ 18.02.-24.02. ulice: Przesmyk, Przybylskiego, Racjonalizatorów
22/ 25.02.-02.03. ulice: Rejewskiego, Rozmarynowa, Rydzyńska
23/ 03.03.-09.03. ulice: Sosnowa, Stobrawska, Sucharskiego
24/ 10.03.-16.03. ulice: Śliwkowa, Świerkowa, Św. Szczepana
25/ 17.03.-23.03. ulice: Tarczowa, Tarninowa, Ułaszyna
26/ 24.03.-30.03. ulice: Ustrońska, Wiklinowa, Zwrotnicza