30. Niedziela Zwykła – 29.10.2023
29.10. – 5.11.2023 r.
Dzisiaj
- dzieci, które uczestniczą we Mszy św. o godz. 11:15, zachęcamy, aby przebrały się w strój świętego, a po Mszy odbędzie się wesołe spotkanie świętych w salce w domu katechetycznym.
- nabożeństwo różańcowe o g. 18.30.
w poniedziałek
we wtorek
- Po Mszy św. o godz. 17.30 różaniec w intencji małżeństw i rodzin.
- Ostatnie nabożeństwo różańcowe o godz. 18.oo
- Msza św. zbiorowa za żywych o godz. 18.30, z ur. Wszystkich św. po Mszy św. krąg biblijny.
w środę
- ur. Wszystkich Świętych, Msze św. jak w niedziele, nabożeństwa na cmentarzach poznańskich o godz. 15.oo. Od 1 do 8 listopada można uzyskać dopust zupełny dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i zmówienie tam choćby myślnej modlitwy w intencji zmarłych, pod zwykłymi warunkami, a są nimi: przyjęcie Komunii św. zmówienie modlitwy w intencjach, które wyznacza papież, oraz wykluczenie ze swojego życia przywiązania do grzechu, nawet powszedniego.
- różaniec za zmarłych na Cmentarzu przy ul. Bluszczowej o godz. 18.oo
- Nowenna wyjątkowo tylko rano o godz. 7.00 z Mszą św.
w czwartek
- przypada I czwartek m-ca , spowiedź od 16.3o – 19.oo
- Dzień zaduszny, Msze św. o godz. 7.oo, 10.oo, 17.30, i o 18.3o za Parafian, którzy zmarli od listopada 2022 do końca października 2023 . Na tę Msze św. zapraszamy szczególnie Rodziny Zmarłych
- cicha adoracja od 11.o0 – 17.30.
w piątek
- przypada I piątek m-ca, nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.oo i 18.3o
- spowiedź od 16.3o – 19.oo.
w sobotę
- przypada I sobota m-ca, litania po Mszy św. o godz. 7.oo
- o godz. 12.oo Msza św. wynagradzająca, wystawienie NS, Kwadransowe rozważanie i różaniec
- Od g. 18.00 okazja do spowiedzi świętej i adoracja.
- o g. 18.30 różaniec z wymieniankami.
Chorych odwiedzimy :
- ks. Proboszcz w środę 8, w czwartek 9, a chorych z soboty wyjątkowo w piątek 10 listopada
- ks. Łukasz odwiedzi chorych z sakramentami w piątek 03.11. i sobotę 04.11.
W przyszłą niedzielę
- spotkanie WŻR Pań po Mszy św. o g. 7.00 i spotkanie zelatorek w DK,
- różaniec z wymieniankami o g. 18.30.
Pozostałe ogłoszenia
- Młodzież i studentów zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 19.00.
- Trwa modlitwa w int. mieszkańców naszej Parafii. W tym tygodniu modlimy się za mieszkańców z ul: Cyprysowej, Czechosłowackiej, Czeremchowej. Zapraszamy do wzmożonej obecności i modlitwy tych mieszańców na codziennych Mszach św., adoracjach czwartkowych i nabożeństwach różańcowych.
- Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu od poniedziałku do wtorku o g. 18.00, w sobotę i niedziele o 18.30. Dla dzieci od poniedziałku do wtorku o g. 17.00,
- Trwa peregrynacja Ikony MB Częstochowskiej, zachęcamy do zaproszenia Maryi do naszych rodzin. Termin wcześniej uzgadniamy w zakrystii.
- Zapraszamy do kiosku pod chórem, gdzie można zakupić między innymi prasę katolicką.
- Katechezy dla tych, którzy chcą odnowić życie chrześcijańskie i ożywić wiarę, są we wtorki i czwartki o godz. 19.00 w domu katechetycznym.
- Wymienianki można składać do skarbony w kościele w kaplicy NSPJ, a także w biurze. Różaniec z wymieniankami od 2 listopada w tym tygodniu w czwartek i piątek o godz. 18.oo. a soboty i niedziele o godz. 18.3o,
- W środę 15.11.2023 spotkanie z Rodzicami dzieci I Komunijnych. Zaczynamy Mszą św. o 18.30 po niej spotkanie.
Harmonogram modlitwy za wspólnotę parafialną Świętej Trójcy na Dębcu 2023/2024
1/ 01.10.-07.10. za naszych Duszpasterzy oraz ulice: 28 Czerwca 1956 r., Akacjowa, Bielska
2/ 08.10.-14.10 ulice: Bławatkowa, Błotna, Bohuszewiczówny
3/ 15.10.- 21.10 ulice: Brzozowa, Cedrowa, Chabrowa
4/ 22.10.-28.10 ulice: Chmielna, Cieszyńska, Cisowa
5/ 29.10.04.11 ulice: Cyprysowa, Czechosłowacka, Czeremchowa
6/ 05.11.-11.11. ulice: Czereśniowa, Dębowa, Drużynowa,
7/ 12.11.-18.11. ulice: Głogowa, Głazowa, Goleszowska,
8/ 19.11.-25.11. ulice: Górecka,Grabowa, Gruszkowa,
9/ 26.11.-02.12. ulice: Grzybowa, Jabłonkowska, Jałowcowa
10/ 03.12.-09.12. ulice: Jarzębowa, Jaśminowa, Jaworowa
11/ 10.12.-16.12. ulice: Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa
12/ 17.12.-23.12. ulice: Kamienna, Klonowa, Kobylińska
13/ 24.12.-30.12. ulice: Konarowa, Konwaliowa, Korzenna
14/ 31.12.-06.01. ulice: Ku Dębinie, Lumumby, Łozowa
15/ 07.01.-13.01. ulice: Makowa, Malinowa, Mała
16/ 14.01.-20.01. ulice: Maszynowa, Modrakowa, Modrzewiowa
17/ 21.01.-27.01. ulice: Morelowa, Niedbalskiego, Nizinna
18/ 28.01.-03.02. ulice: Nowakowskiego, Obrzeże, Olchowa
19/ 04.02.-10.02. ulice: Opolska, Osinowa, Podmokła
20/ 11.02.-17.02. ulice: Południowa, Przełęcz, Przełom
21/ 18.02.-24.02. ulice: Przesmyk, Przybylskiego, Racjonalizatorów
22/ 25.02.-02.03. ulice: Rejewskiego, Rozmarynowa, Rydzyńska
23/ 03.03.-09.03. ulice: Sosnowa, Stobrawska, Sucharskiego
24/ 10.03.-16.03. ulice: Śliwkowa, Świerkowa, Św. Szczepana
25/ 17.03.-23.03. ulice: Tarczowa, Tarninowa, Ułaszyna
26/ 24.03.-30.03. ulice: Ustrońska, Wiklinowa, Zwrotnicza
1/ 01.10.-07.10. za naszych Duszpasterzy oraz ulice: 28 Czerwca 1956 r., Akacjowa, Bielska
2/ 08.10.-14.10 ulice: Bławatkowa, Błotna, Bohuszewiczówny
3/ 15.10.- 21.10 ulice: Brzozowa, Cedrowa, Chabrowa
4/ 22.10.-28.10 ulice: Chmielna, Cieszyńska, Cisowa
5/ 29.10.04.11 ulice: Cyprysowa, Czechosłowacka, Czeremchowa
6/ 05.11.-11.11. ulice: Czereśniowa, Dębowa, Drużynowa,
7/ 12.11.-18.11. ulice: Głogowa, Głazowa, Goleszowska,
8/ 19.11.-25.11. ulice: Górecka,Grabowa, Gruszkowa,
9/ 26.11.-02.12. ulice: Grzybowa, Jabłonkowska, Jałowcowa
10/ 03.12.-09.12. ulice: Jarzębowa, Jaśminowa, Jaworowa
11/ 10.12.-16.12. ulice: Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa
12/ 17.12.-23.12. ulice: Kamienna, Klonowa, Kobylińska
13/ 24.12.-30.12. ulice: Konarowa, Konwaliowa, Korzenna
14/ 31.12.-06.01. ulice: Ku Dębinie, Lumumby, Łozowa
15/ 07.01.-13.01. ulice: Makowa, Malinowa, Mała
16/ 14.01.-20.01. ulice: Maszynowa, Modrakowa, Modrzewiowa
17/ 21.01.-27.01. ulice: Morelowa, Niedbalskiego, Nizinna
18/ 28.01.-03.02. ulice: Nowakowskiego, Obrzeże, Olchowa
19/ 04.02.-10.02. ulice: Opolska, Osinowa, Podmokła
20/ 11.02.-17.02. ulice: Południowa, Przełęcz, Przełom
21/ 18.02.-24.02. ulice: Przesmyk, Przybylskiego, Racjonalizatorów
22/ 25.02.-02.03. ulice: Rejewskiego, Rozmarynowa, Rydzyńska
23/ 03.03.-09.03. ulice: Sosnowa, Stobrawska, Sucharskiego
24/ 10.03.-16.03. ulice: Śliwkowa, Świerkowa, Św. Szczepana
25/ 17.03.-23.03. ulice: Tarczowa, Tarninowa, Ułaszyna
26/ 24.03.-30.03. ulice: Ustrońska, Wiklinowa, Zwrotnicza
27/ 31.03-06.04. ulice: Źlebowa, Żurawinowa