Dzieci

ks. prob. Marek Matyba

Zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę Świętą w każdą niedzielę o godz. 11.15.

Zapraszamy dzieci do włączenia się w działalność grupy Dzieci Maryi. Chcemy, aby dzieci poznawały Matkę Bożą i wzrastały w miłości do Niej. W naszym programie znajdują się również przygotowania związane z rokiem liturgicznym oraz na rzecz osób starszych. Przed nami jeszcze wspólne wyjazdy, spotkania na wesoło. Zapraszamy w czwartki na godzinę 16.00 do  Domu Katechetycznego.

Proponujemy różaniec rodziców za dzieci. To co najlepszego mogą ofiarować rodzice dla swoich dzieci, to powierzać je w opiekę Dobrego i Wszechmogącego Boga. Sami nie poradzimy sobie z zagrożeniami, które mogą zniszczyć dobro w dzieciach i młodzieży. Rodzice, którzy chcą dołączyć do modlitwy różańcowej za swoje dzieci proszę o kontakt z księżmi. Dobrze gdyby powstały w naszej parafii grupy różańcowe.

PRASA KATOLICKA
W sklepiku parafialnym można nabyć ciekawe czasopisma dla dzieci:

Ola i Jaś
tygodnik dla najmłodszych, który uczy, bawi i wychowuje – jest to pismo przeznaczone dla dzieci w wieku
przedszkolnym. Zawiera opowiadania dotyczące przyrody, świąt kościelnych i rodziny. Cena tego tygodnika wynosi 3 zł, w niej zawiera się teksturowa wycinanka, płyta CD.
Strona internetowa czasopisma: www.olajas.pl

Mały Przewodnik Katolicki
miesięcznik ten wydawany jest już blisko 80 lat. Jest to lektura przeznaczona dla dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej. Cena tej gazety wynosi 4 zł.
Strona internetowa czasopisma: www.urwisy.pl